MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 14997294
nr 1499 7294
Chiffonjé
1800-tal. Bredd: 102, djup: 44 cm, höjd: 134 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:40:41
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)